تست روانشناسیکودک نوجوانمشاوره جنسی

چت سکسی

چت جنسی نوعی رابطه جنسی است که در آن افراد سعی می کنند از طریق ابزار به برانگیختگی و لذت جنسی دست یابند. این عمل فقط مجازی و دور از هم است. این روش ممکن است شامل ارسال پیامک، چت، برقراری تماس تلفنی و برقراری تماس تصویری باشد.

چت سکسی

رابطه جنسی مجازی چیست؟

رابطه جنسی مجازی شامل ارتباط بین دو نفری است که توافق کرده اند و با رضایت گیرنده های الکترونیکی یکدیگر را تحریک می کنند و اغلب از طریق خودارضایی به ارگاسم می رسند. از سوی دیگر، چت جنسی باعث تسهیل دیگر روابط غیرمعمول مانند مصلوب شدن رابطه جنسی شد.

چت سکسی

اشکال مختلف چت جنسی

برخی از افراد زمانی که از همسر یا شریک جنسی خود دور هستند رابطه مجازی برقرار می کنند و در این روند با هر یک از شریک های جنسی رابطه برقرار می کنند.

برخی دیگر در دنیای واقعی رابطه جنسی ندارند یا حتی با جنس مخالف ارتباط ندارند و این تنها راه ارضای تمایلات جنسی آنهاست.

برخی افراد ممکن است به دلیل این رابطه با فرد دیگری رابطه جنسی داشته باشند و در واقع از آن به عنوان ابزار خیانت استفاده کنند.

برای دیگران، چت جنسی یک بازی سرگرم کننده و متنوع برای بقا است که هر از گاهی آن را آزمایش می کنند.

چت سکسی

دلایل روی آوردن به سکس مجازی

افراد به دلایل مختلفی می توانند رابطه جنسی مجازی داشته باشند. این دلایل به قدری متنوع است که نمی توان دلیل واحد و مشخصی را بیان کرد. با این حال، دلایل همه اشکال فوق ممکن است متفاوت باشد.

در مورد افرادی که ارتباط عاطفی دور دارند یا به دلیل دوری از شریک جنسی این کار را انجام می دهند، حواس پرتی و میل جنسی دلیل اصلی است. این فرد فقط با کمک شریک عاطفی خود برای رفع نیازهای جنسی خود رابطه جنسی مجازی دارد.

چت سکسی

اما در مورد افرادی که رابطه جنسی را در دنیای واقعی تجربه نمی کنند و فقط در فضای مجازی تحت فشار هستند، این ممکن است ناتوانی و ضعف فرد در برقراری تعامل اجتماعی واقعی، عدم اعتماد به نفس برای داشتن رابطه جنسی با دیگران یا در رابطه واقعی باشد.

محدودیت های محیط اجتماعی و فرهنگی که در آن زندگی می کند و در شرایطی که به جنس مخالف دسترسی ندارد، راحت تر بودن این روش و فرصت ناشناس ماندن و موارد دیگر.

برخی افراد به دلیل تمایل به تنوع طلبی، ترس از خیانت در دنیای واقعی، ترس از اعمال خودخواهانه، سبک تر بودن و مسئولیت کمتر از طرف مقابل و عدم احساس رضایت کافی، شروع به رابطه جنسی مجازی می کنند.

لطفا امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بسته میباشد
دکمه بازگشت به بالا