تست روانشناسی

طولانی شدن رابطه جنسی | تکنیک‌های طولانی کردن رابطه جنسی

راه های طولانی شدن رابطه جنسی چیست؟ رابطه جنسی در زندگی مشترک بسیار مهم است زیرا تأثیر زیادی در روابط بین زوجین و زندگی زناشویی آنها دارد و بر تمام جنبه های زندگی مشترک تأثیر می گذارد.

مقدار آن در رابطه جنسی بسیار مهم است و نباید آنقدر زیاد باشد که فقط نیاز را برآورده کند. رابطه جنسی ایده آل بین نیم ساعت تا یک ساعت طول می کشد.

راه های مختلفی برای طولانی کردن مدت رابطه جنسی وجود دارد، اما بسیاری از آنها اشتباه هستند و لذت جنسی را کاهش می دهند. با استفاده از روش ها و تکنیک های مناسب و همچنین کمک گرفتن از متخصص می توان مدت زمان رابطه جنسی را به طور طبیعی افزایش داد.

طولانی کردن رابطه جنسی

اهمیت رابطه جنسی طولانی مدت

رابطه جنسی امری بسیار خوشایند است که به طور مستقیم بر سلامت روحی و جسمی افراد تأثیر می گذارد. هر چه کیفیت رابطه جنسی بالاتر باشد، نشاط و کیفیت ارتباط عاطفی بالاتر است.

رابطه جنسی نباید کوتاه و رضایت بخش باشد، زیرا لذتی که به ارمغان می آورد تأثیر زیادی بر روحیه و کیفیت زندگی زوجین دارد. مدت زمان رابطه جنسی به چندین روش افزایش می یابد.

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید که نمی توانید برای یک رابطه طولانی مدت صبر کنید، اما پس از پیش بازی و برانگیختگی میل جنسی ایجاد می شود.

رابطه جنسی با کیفیت حداقل نیم ساعت طول می کشد. گاهی مشکل رابطه کوتاه مدت در مردان به انزال زودرس برمی گردد.

طولانی کردن رابطه جنسی

رابطه جنسی طولانی مدت روش های اشتباه

راه های مختلفی برای افزایش مدت زمان رابطه جنسی وجود دارد که بسیاری از آنها اشتباه هستند. استفاده از این روش ها به این واقعیت منجر می شود که با گذشت زمان، لذت جنسی کاهش می یابد و رابطه جنسی بدون آنها امکان پذیر نیست.

از انواع این روش ها می توان به روش هایی مانند داروهای خوراکی و موضعی تاخیر در انزال، کاندوم و اسپری تاخیری و محصولات مشابه اشاره کرد.

این روش ها مدت زمان رابطه جنسی را افزایش می دهد، اما لذت رابطه را کاهش می دهد و اعتیاد ایجاد می کند، بنابراین بعد از مدتی رابطه جنسی بدون استفاده از آنها امکان پذیر نخواهد بود.

طولانی کردن رابطه جنسی

راه های طولانی شدن رابطه جنسی

تکنیک های زیر به طور طبیعی به شما کمک می کند رابطه جنسی طولانی تر و لذت بخشی را تجربه کنید. این روش ها عبارتند از:

طولانی کردن رابطه جنسی

  • عشق بازی و معاشقه طولانی مدت

توصیه می شود برای داشتن رابطه جنسی عجله نکنید. تا زمانی که زمان کافی دارید، رابطه جنسی را متوقف کنید. در رابطه جنسی آرام باشید و با حوصله شریک جنسی خود را نوازش و معاشقه کنید.

عشق بازی و عشق با یک شریک، هر دو طرف را بیشتر تحریک می کند و کیفیت رابطه را افزایش می دهد. برای شروع، فکر کنید که رابطه جنسی نخواهید داشت و فقط می خواهید عاشق شوید. در این صورت فرصت های بیشتری برای برانگیختگی دارید و می توانید مدت زمان رابطه خود را افزایش دهید.

طولانی کردن رابطه جنسی

  • مکانی آرام و بدون استرس

به خاطر داشته باشید که یک اتصال دلپذیر و با کیفیت نیاز به مکانی راحت و آرام دارد. مطمئن شوید که مکان برای شما خلوت است، زیرا اگر احساس امنیت نکنید، نمی توانید از رابطه به خوبی لذت ببرید و فقط به زود انزالی فکر خواهید کرد.

در این شرایط مغز احساس ناامنی می کند و انزال و رضایت جنسی را تسریع می بخشد تا بتوانید در اسرع وقت از این مکان خارج شوید. بنابراین به محل جنسیت خود توجه کنید؛ زیرا این یک اصل مهم برای کیفیت و مدت زمان رابطه جنسی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مکان برای ازدواج کلیک کنید.

طولانی کردن رابطه جنسی

  • تمرینات کگل

تمرینات کگل عضلات کف لگن را تقویت می کند و به مرد کنترل بیشتری بر انزال خود می دهد. در واقع، تمرینات کگل زمانی مفید است که به رضایت نزدیک هستید و می خواهید آن را به تعویق بیندازید. اگر عضلات کف لگن سالم و قوی باشند مدت زمان پیش نوازی و رابطه جنسی افزایش می یابد و کیفیت رابطه جنسی بهتر می شود.

طولانی کردن رابطه جنسی

  •  تکنیک فشردن

این تکنیک به این صورت است که مرد هنگام نزدیکی و زمانی که احساس می کند انزال نزدیک است، آلت تناسلی خود را بیرون می کشد و سر آن را فشار می دهد.

این به او احساس موفقیت می دهد و به او کمک می کند تا رضایت خود را کاهش دهد. وقتی احساس رضایت از بین رفت، دوباره وارد می شود و به رابطه جنسی ادامه می دهد.

این تکنیک می تواند تا زمانی که هر دو طرف به ارگاسم برسند و برای ارضا شدن آماده شوند ادامه یابد.

طولانی کردن رابطه جنسی

  • تکنیک های شروع و توقف

این قانونی نیست که بگوییم رابطه جنسی باید بدون توقف ادامه یابد. تکنیک شروع و توقف به این صورت است که بعد از برانگیختگی و زمانی که احساس کردید رضایت نزدیک است، رابطه جنسی را متوقف کنید.

بعد از مدتی دوباره شروع به رابطه جنسی و برانگیختگی کنید. این تکنیک مدت زمان رابطه جنسی را افزایش می دهد و رضایت را کاهش می دهد.

طولانی کردن رابطه جنسی

  • موقعیت را تغییر دهید.

بهتر است در حین رابطه جنسی چندین بار مکث کنید و وضعیت خود را تغییر دهید. این امر جذابیت رابطه جنسی را افزایش می دهد و به ماندگاری بیشتر و افزایش کیفیت آن کمک می کند.

به خاطر داشته باشید که برای بهبود کیفیت ازدواج خود باید به شما آموزش داده شود که چگونه رابطه جنسی مناسب داشته باشید. پس در این مواقع خجالت را کنار بگذارید و برای بهبود روابط زناشویی خود اقدام کنید.

طولانی کردن رابطه جنسی

تاثیر خدمات روانشناختی بر طولانی شدن رابطه جنسی

در بسیاری از موارد کیفیت زمان های کوتاه و کوتاه رابطه جنسی به مشکلات و نگرانی های روانی اشاره دارد. با کمک روانشناس می توانید این مشکلات را شناسایی کنید و با درمان و حل آنها علاوه بر رابطه جنسی و ازدواج شاهد افزایش کیفیت در سایر جنبه های زندگی خود باشید.

روانشناس همچنین با ارائه راهکارهای اساسی و غیردارویی به افزایش مدت و کیفیت رابطه جنسی کمک می کند. متخصصان و روانشناسان مرکز مشاوره هنر لایف در خدمت شما هستند تا به صورت حضوری و تلفنی در این زمینه به شما کمک کنند.

طولانی کردن رابطه جنسی

سخن پایانی

با توجه به افزایش استرس و استرس های روزمره، امروزه بسیاری از افراد مجبور به استفاده از خدمات روانشناختی هستند، اما به دلیل مشکلاتی مانند کمبود وقت و یا مشکلات اقتصادی، ممکن است برخی چشمان خود را بر روی این نیاز ببندند و نصیحت های توبه کننده دریافت کنند.

در مشاوره شما می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. از این رو با توجه به شرایطی که دارید پیشنهاد می کنیم نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید.

به خاطر داشته باشید در مورد مسائل جنسی و روابط زناشویی به هیچ عنوان کنار نکشید؛ چرا که می تواند به روابط شما آسیب زده و به از هم پاشیدن زندگی شما دامن بزند.

لطفا امتیاز دهید

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا